Den HGR salgsteam

Klikk på en e-postadresse for å kontakte din HGR salgsrepresentant.


Jared Donnelly
Jared Donnelly
Sales Rep

telefon:
216-906-4002
(866) 447-7117 ext. 239

E-post:
jdonnelly@hgrinc.com

Kontakt (Navn på salgsrepresentant)



Navnet ditt*
Din epostadresse*
bekreft din e-postadresse*
Telefonnummeret ditt
selskapsnavn
Din beskjed*

Frank Villa
Frank Villa
Tospråklig salgsrepresentant

telefon:
216-905-0060
(866) 447-7117 ext. 230

E-post:
FVilla@hgrinc.com

Kontakt (Navn på salgsrepresentant)



Navnet ditt*
Din epostadresse*
bekreft din e-postadresse*
Telefonnummeret ditt
selskapsnavn
Din beskjed*

Andrew Pringle
Andrew Pringle
Sales Rep

telefon:
216-630-5692
(866) 447-7117 ext. 228

E-post:
apringle@hgrinc.com

Kontakt (Navn på salgsrepresentant)



Navnet ditt*
Din epostadresse*
bekreft din e-postadresse*
Telefonnummeret ditt
selskapsnavn
Din beskjed*

Nicole Foster
Nicole Foster
Sales Rep

telefon:
216-386-6634
(866) 447-7117 ext. 212

E-post:
nfoster@hgrinc.com

Kontakt (Navn på salgsrepresentant)



Navnet ditt*
Din epostadresse*
bekreft din e-postadresse*
Telefonnummeret ditt
selskapsnavn
Din beskjed*

Kontakt (Navn på salgsrepresentant)



Navnet ditt*
Din epostadresse*
bekreft din e-postadresse*
Telefonnummeret ditt
selskapsnavn
Din beskjed*

Pete Gasparro
Pete Gasparro
Sales Rep

telefon:
216-970-4940
(866) 447-7117 ext. 210

E-post:
pgasparro@hgrinc.com

Kontakt (Navn på salgsrepresentant)



Navnet ditt*
Din epostadresse*
bekreft din e-postadresse*
Telefonnummeret ditt
selskapsnavn
Din beskjed*

Tom Tiedman
Tom Tiedman
Sales Rep

telefon:
216-906-9356
(866) 447-7117 ext. 209

E-post:
tom@hgrinc.com

Kontakt (Navn på salgsrepresentant)



Navnet ditt*
Din epostadresse*
bekreft din e-postadresse*
Telefonnummeret ditt
selskapsnavn
Din beskjed*

Marshall Michaels
Marshall Michaels
Sales Rep

telefon:
216-906-3273
(866) 447-7117 ext. 240

E-post:
mmichaels@hgrinc.com

Kontakt (Navn på salgsrepresentant)



Navnet ditt*
Din epostadresse*
bekreft din e-postadresse*
Telefonnummeret ditt
selskapsnavn
Din beskjed*

Steve Fischer
Steve Fischer
Sales Rep

telefon:
216-906-2755
(866) 447-7117 ext. 231

E-post:
steve@hgrinc.com

Kontakt (Navn på salgsrepresentant)



Navnet ditt*
Din epostadresse*
bekreft din e-postadresse*
Telefonnummeret ditt
selskapsnavn
Din beskjed*



Jon Frischkorn
Jon Frischkorn
Sales Manager

telefon:
(866) 447-7117
E-post:
jfrischkorn@hgrinc.com

Har du ikke en salgsrepresentant?

Ta kontakt med salgssjef Jon Frischkorn.

Kontakt (Navn på salgsrepresentant)







Navnet ditt*
Din epostadresse*
bekreft din e-postadresse*
Telefonnummeret ditt
selskapsnavn
Artikkelnummer
Din beskjed*

Kontakt (Navn på salgsrepresentant)







Navnet ditt*
Din epostadresse*
bekreft din e-postadresse*
Telefonnummeret ditt
selskapsnavn
Artikkelnummer
Din beskjed*