Den HGR salgsteam

Klikk på en e-postadresse for å kontakte din HGR salgsrepresentant.


Gianni Tutolo
Gianni Tutolo
Sales Rep

telefon:
(440) 665-7073
(216) 486-4567 ext. 239

E-post:
Gtutolo@hgrinc.com

Kontakt (Navn på salgsrepresentant)



Navnet ditt*
Din epostadresse*
bekreft din e-postadresse*
Telefonnummeret ditt
selskapsnavn
Din beskjed*
[Recaptcha]

Justin Cruz
Justin Cruz
Sales Rep

telefon:
(216) 906-4002
(216)486-4567 ext 212

E-post:
Jcruz@hgrinc.com

Kontakt (Navn på salgsrepresentant)



Navnet ditt*
Din epostadresse*
bekreft din e-postadresse*
Telefonnummeret ditt
selskapsnavn
Din beskjed*
[Recaptcha]

Frank Villa
Frank Villa
Tospråklig salgsrepresentant

telefon:
216-905-0060
(866) 447-7117 ext. 230

E-post:
FVilla@hgrinc.com

Kontakt (Navn på salgsrepresentant)



Navnet ditt*
Din epostadresse*
bekreft din e-postadresse*
Telefonnummeret ditt
selskapsnavn
Din beskjed*
[Recaptcha]

Andrew Pringle
Andrew Pringle
Sales Rep

telefon:
216-630-5692
(866) 447-7117 ext. 228

E-post:
apringle@hgrinc.com

Kontakt (Navn på salgsrepresentant)



Navnet ditt*
Din epostadresse*
bekreft din e-postadresse*
Telefonnummeret ditt
selskapsnavn
Din beskjed*
[Recaptcha]

Kontakt (Navn på salgsrepresentant)



Navnet ditt*
Din epostadresse*
bekreft din e-postadresse*
Telefonnummeret ditt
selskapsnavn
Din beskjed*
[Recaptcha]

Tom Tiedman
Tom Tiedman
Sales Rep

telefon:
216-906-9356
(866) 447-7117 ext. 209

E-post:
tom@hgrinc.com

Kontakt (Navn på salgsrepresentant)



Navnet ditt*
Din epostadresse*
bekreft din e-postadresse*
Telefonnummeret ditt
selskapsnavn
Din beskjed*
[Recaptcha]

Michael Marshall
Michael Marshall
Sales Rep

telefon:
216-906-3273
(866) 447-7117 ext. 240

E-post:
mmichaels@hgrinc.com

Kontakt (Navn på salgsrepresentant)



Navnet ditt*
Din epostadresse*
bekreft din e-postadresse*
Telefonnummeret ditt
selskapsnavn
Din beskjed*
[Recaptcha]

Steve Fischer
Steve Fischer
Sales Rep

telefon:
216-906-2755
(866) 447-7117 ext. 231

E-post:
steve@hgrinc.com

Kontakt (Navn på salgsrepresentant)



Navnet ditt*
Din epostadresse*
bekreft din e-postadresse*
Telefonnummeret ditt
selskapsnavn
Din beskjed*
[Recaptcha]



Jon Frischkorn
Jon Frischkorn
Sales Manager

telefon:
(866) 447-7117
E-post:
jfrischkorn@hgrinc.com

Har du ikke en salgsrepresentant?

Ta kontakt med salgssjef Jon Frischkorn.

Kontakt (Navn på salgsrepresentant)








Navnet ditt*
Din epostadresse*
bekreft din e-postadresse*
Telefonnummeret ditt
selskapsnavn
Artikkelnummer
Din beskjed*
[Recaptcha]

Kontakt (Navn på salgsrepresentant)








Navnet ditt*
Din epostadresse*
bekreft din e-postadresse*
Telefonnummeret ditt
selskapsnavn
Artikkelnummer
Din beskjed*
[Recaptcha]